• +90 (312) 844 02 12
  • info@okurmakina.com.tr
AGREGA YIKAMA MAKİNASI
Ürünler \ \ AGREGA YIKAMA MAKİNASI

AGREGA YIKAMA MAKİNASI

Sathi kaplama uygulamalarında kullanılan iki malzemeden biri olan agrega, belirli standartlara bağlı olarak boyut, şekil, sağlamlık ve en önemlisi de yüzey temizliği testlerinden geçerek uygun kriterlerde olması gerekmektedir.

Agrega, sathi kaplama uygulamaları için son derece temiz ve tamamen yıkanmış olmalıdır.

Ağırlıkolarak 0.63 mm elekte geçen malzeme oranı % 0.5 ten az olmalıdır. Ayrıca agrega yüzeyinde en ufak miktarda kil bulunmamalıdır. Aksi taktirde uygulamaya çokbüyükzararverir. Kildoğalolaraksuseverveinanılmaz şekilde suyu absorbe eder. İçerisindeki su bitüm ile agrega arasındaki bağı zayıflatır. Uygulamayı başarısız kılar. Agrega temizliği, standart numarası TS 3530-EN933-1’a göre uyumlu olarak test edilir.

OKUR MAKİNA olarak yukarıdaki bilgiler ışığında OKUR YIKAMA tesisini müşterilerin hizmetine sunmuştur. OKUR YIKAMA; Agrega yükleme silosu, elek besleme ve kamyon yükleme konveyörleri, yıkama eleği ve temiz ve kirli su hazneleri, pompa ve filtrelerinden oluşan kompakt mobil bir tesistir.

OKUR YIKAMA 80-100 t/h kapasitesinde ve günlük (8   saat)   ortalama   su   sarfiyatı   20-30   m3/h    civarında olmaktadır.

OKUR Yıkama müşteri isteğine bağlı olarak 60 -150 t/h kapasitesine kadar çeşitli aralıklarda imal edilir.

Daha fazla bilgi için info@okurmakina.com.tr adresinden bilgi talep ediniz