• +90 (312) 844 02 12
  • info@okurmakina.com.tr
Derz Dolgu
Ürünler \ \ Derz Dolgu

Derz Dolgu

ODDM500 Derz Dolgu Makinası, asfalt çatlaklarını ve derz boşluklarını doldurarak, zeminin yüzey kalitesini hem kısa sürede ve hem de düşük maliyetlerle artırmak amacıyla tasarlanmıştır. Ürün 500 it kapasiteye sahip olup, araç-üstü, çekilir-tip veya kendi-yürür şeklinde üretilebilmektedir.

Ürün çalışma prensibi, ergitme kazanı içine konan derz dolgu malzemesinin mazot brülörü kullanılarak ısı transfer yağının ısıtılması ve bu ısı ile malzemenin ergitilmesi ve yola uygulanması şeklindedir. Uygulama makinaya akuple el-barı ile yapılmakta ve bar ucunda bulunan ütü ile çatlaklar üzerine operatör tarafından uygulanmaktadır.

ODDM500 Derz Dolgu Makinası, Makine Emniyeti, Alçak Gerilim ve Elektromanyetik Uyumluluk Direktifleri uyarınca CE güvenlik şartlarını temin etmek amacıyla hem tasarım hem de üretim aşamalarında titizlikle değerlendirilmiştir.

Kullanım Amaçları

Okur Derz Dolgu Makinası (ODDM 500) otoyollardaki ve havaalanlarındaki çatlak ve derz boşluklarını doldurmak amacıyla termo-plastik dolgu malzemesinin ergitilerek uygulama yapılması amacıyla tasarlanmıştır; farklı amaçlar için kesinlikle kullanılmamalıdır.